Ze světa online MONITORINGU firemních VOZIDEL.

31. ledna 2018 v 8:55
Delší dobu, a to v řádu několika měsíců jsme přesvědčovali jednu z řad společností s 15 vozidly, aby zavedli online monitoring firemních vozidel, ukázali jsme jim přínosy, bojovali jsme se lví zarputilostí v jejich prospěch za malou provizní "almužnu" z prodeje, zdolávali jsme námitky typu my to nepotřebujeme, my důvěřujeme apod., ukazovali jsme příklady, definovali jsme úspory.

Neměli vůbec přehled, představu, jeden velký organizační chaos. ANO, klient nakonec pochopil a dnes po třech měsících má výsledky s pořizovací investicí jen 2 950 Kč (bez DPH) na vozidlo.

Získal ochranu vozidla se slevou na pojistném > snížil náklady z provozu vozidel, jen za první měsíc to činí celkem 8 tis. Kč na PHM > pořizovací náklady se jim za tři měsíce provozu vrátily z 50 % > snížilo se opotřebení vozidel > zjednodušila se administrativa > zvýšila se výkonnost firmy a efektivita práce > mají automatickou knihu jízd a přehled jízd > výstupy z provozu jednotlivých vozidel > online přehled o pohybu, kdo, kdy a kde > mají manažerský nástroj na šmírování > a řada dalších přínosů.

Tak tohle je ten váš monitoring vozidel plný předsudků.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama