ŽÁDOST O SCHŮZKU

5. prosince 2017 v 12:04
...zajímá vás otázka z titulu vaší funkce, kde jsou nyní všechna vaše firemní vozidla a nebráníte se moderním trendům a technologiím? Zda řidič pracuje nebo využívá pracovní čas ve váš neprospěch? Zajímá vás větší kontrola nad účely využívání firemních vozidel, kdo a kdy s vozidlem manipuloval, kam a jak se vozidlo pohybovalo a řadu dalších užitečných provozních výstupů? Online monitoring vozidel není o "šmírování", ale o informacích, jejich využití, třídění a statistice. Dopřejte si tuto službu v kompletu od 2 950 Kč (bez DPH) i vy.

Chcete si optimalizovat náklady z provozu firemních vozidel až o 25 % se službou GPS online monitoringu firemních vozidel? Monitoring s webovou a mobilní aplikací je efektivní a moderní MANAŽERSKÝ NÁSTROJ, s kterým získáte dokonalý online přehled o pohybu všech firemních vozidel v reálném čase.

Tak pro vás je tedy určena tato ŽÁDOST O SCHŮZKU nebo O DOPORUČENÍ, s kým u vás ve firmě mohu hovořit na téma řešení a služby (GPS) online správy firemních vozidel, moderní a hospodárné řízení Fleet Managementu v ČR a SR, v rámci Car policy a TCO.

Cílem osobní schůzky je tedy představení a předvedení online GPS systému v praxi, diskuse na téma přínosy a potřeby zaměstnavatele, ekonomické úspory ve vztahu k PHM a produktivitě práce, a řada dalších témat.

Pokud nemáte falešný pocit, že to nepotřebujete, a naopak máte potřebu mít vaše firemní vozidla (... třeba jen jedno vozidlo) pod kontrolou s automatickou knihou jízd a zajímá vás spolehlivý nástroj, jak optimalizovat náklady na provoz firemních vozidel (fleetu) a online spravovat celou flotilu, domluvme se tedy na termínu osobní schůzky.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama