DŮVĚŘUJ, ALE PROVĚŘUJ

18. prosince 2017 v 19:03
Životní pravidlo, které v podnikání platí dvojnásob!! Přitom řada majitelů a managerů toto podceňuje. MY TO NEPOTŘEBUJEME! MY NEBUDEME ŠPEHOVAT! MY DŮVĚŘUJEME! NEMÁME ZÁJEM! My to… my tamto… Standardní reakce z neznalosti. Běžný způsob, jak se zbavit "otravného" obchodníka. Vaše chyba! Vy přijdete o více, než obchodník o malou provizi z prodeje služby.

Upřímně, lžete sami sobě. Monitoring firemních vozidel je vedle jiných důležitých a potřebných funkcí i o samotném hlídání vašeho majetku (privát si taky hlídáte, nebo NE?) nebo majetku, který máte pod svou správou v rámci pracovních kompetencí a zodpovědností. SMIŘTE SE S TÍM! Nad docházkovým a kamerovým systémem si dnes nikdo už hlavu neláme, to je samozřejmost. Jaký je tedy rozdíl k monitoringu vozidel, který je výrazně levnějším produktem s vypovídající hodnotou!

Kde jsou pravidla používání firemních vozidel (Car policy). Proč v pracovní době firemní vozidla hromadně okupují nákupní centra, v sezóně lesy na houby nebo koupaliště, lyžování, jasně všichni mají zrovna dnes dovolenou. Vysoké provozní náklady, km nájezdy obchodníků atd. Nic! Stále nic!

Sami svým přístupem oslabujete vlastní firmu. Tak, jak vy přistupujete, jako správný hospodář, tak i přistupují vaši zaměstnanci, oni to vidí, nemyslete si, že NE! ZMĚŇTE TO a začněte u sebe! Jednoho dne nebudete mít dostatek finančních prostředků na cokoliv (platy, odměny, na investice, na provoz) a nakonec nemusí zůstat ani vaše firma.

Jak jsem v některých minulých článcích popisoval, řada firem, které sdělovaly otřepané fráze o jakési trapné důvěře apod., jsou dnes V likvidaci, V konkursu… Nechci tvrdit, že monitoring může za úpadek, ale může. Proto jste začali podnikat, to je váš cíl?!

MONITORING VOZIDEL MŮŽE BÝT JEDEN Z NÁSTROJŮ, JAK UDRŽET PROVOZNÍ NÁKLADY POD KONTROLOU! Nebraňte se tomu!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama