SPOTŘEBA PHM

16. listopadu 2017 v 17:48
Neodkládejte své rozumné rozhodnutí na jindy s tím, že monitoring vozidel nepotřebujete a že důvěřujete (…) Omyl, praxe ukazuje, že zavedením online monitoringu vozidel klesnou náklady z provozu vozidel o až 20 % a některé firmy vykazují i až 40 % pokles provozních nákladů. Nejde jen o náklady na PHM, ale i servisní náklady (opotřebení vozidla).

CO, NEZAJÍMÁ VÁS TO?!!!!

Třeba, Vám napoví přiložený "a reálný" screenshot [Měsíční vyúčtování PHM], který ukazuje: Celkově najeté km v měsíci > reálnou spotřebu (ve vztahu najeto km a tankováno l.) > normo spotřeba z TP > normo spotřeba bilance v Kč > Tento sloupek, Vám ukazuje rozdíl mezi reálnou a normo spotřebou, a v tomto případě u 10 vozidel byla měsíční "nadspotřeba" 12.362 Kč. To už stojí za úvahu.

OPRAVDU SI MYSLÍTE, ŽE MONITORING VOZIDEL JE JEN O ŠMÍROVÁNÍ? Za tyto měsíčně "ušetřené" peníze můžete u nás pořídit nově 4x online monitoring a ještě Vám zůstane nebo máte měsíčně třeba splátku na nové vozidlo přes operák. Napište nám <monitoring-vozidel@seznam.cz> a my Vám pomůžeme.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama