POPLATKY, ZA KTERÉ (…)

20. listopadu 2017 v 9:46
Poplatky, za které v monitoringu vozidel "nesmyslně" a zbytečně platíte! A proč? Protože tak! Praxe nám ukazuje, že se jednoduše neptáte a neporovnáváte porovnatelné. Na trhu je spousta firem s monitoringem, které mají tuto činnost, jako hlavní obchodní aktivitu.

Dostanete e-mailovou nabídku na monitoring vozidel, nebo vám kamarád doporučí něco, co vůbec nezná a nikdy s online systémem nepracoval anebo souběžně využijete nabídku i jiných zbytečných produktů k monitoringu, které ani nepotřebujete a jsou od firem, které mají monitoring vozidel, jako druhořadou business aktivitu.

Časově se zavážete na dva roky a místo požadovaného monitoringu vlastně dostanete něco jiného, nepotřebného. K čemu budou pro vaše zaměstnance v rámci benefitu např. 4 GB dat pro internet navíc, které nikdo ve skutečnosti už nevyužije (sítě WiFi) a vy stejně služby zaplatíte (nebo ne?), nebo třeba tankovací karty, kdy musíte složit nemalou vratnou zálohu. Tomu se říká úspora? Kdybyste si kupovali něco domů, takto postupovat určitě nebudete. Toto jsou informace od vás, z terénu. To jsme si my nevymysleli.

Vybíráme pro vás z ceníků konkurenčních společností pár pecek za které platíte a jste spokojeni, a vůbec vám to nevadí… > jednorázový poplatek za aktivaci vozidla… > licenční poplatek za data… > cena za 1 km v případě montáže (od 9,90 Kč)… > jednorázové školení v místě sídla zákazníka (3 500 Kč)… > příplatek za servisní práce… > sazba za 1 km za dopravu technika (od 9,90 Kč)… > distribuce daňového dokladu poštou (80 Kč)… > antény GSM a GPS, kabeláž… a taky za toto, a za toto a taky toto… U NÁS TYTO NESMYSLNÉ POPLATKY ROZHODNĚ NEPLATÍTE! Přesvědčte se a piště <monitoring-vozidel@seznam.cz>

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama