Neúcta některých firem. Prosím, takto NE!

16. listopadu 2017 v 18:13
Nechápeme přístup některých firem, resp. zástupce - manažery firem, kteří poptávají služby v oblasti online monitoringu vozidel, pozvou nás vřele do sídla své firmy třeba do 200 km vzdálené adresy, my vážíme dlouhou cestu, prezentujeme celý online systém v praxi, ukážeme na přínosy a po seznámení se s potřebami klienta následně odešleme cenový návrh v domnění, že pokud klient něco poptává ták má asi zájem o službu. Navíc ještě podpoříme projevený zájem možností bezplatného testu přenosnou GPS jednotkou přímo ve vozidle klienta. A světe div se, neděje se vůbec nic! Testovací GPS jednotka leží kdesi na stole v kanceláři a na cenový návrh nikdo nereaguje. A když už po nějakém čase, dostane se nám odpověď: Máme jiné priority apod. To jsme Vám k smíchu? Kdo z konkurence k Vám přijede? Kdo Vám nabídne bezplatný test? Kdo Vás bezplatně proškolí se systémem? A to jsme teprve na začátku!

No, a jak to dopadne po pár měsících? Praxe! Klient si nakonec s odstupem času vybere první e-mailovou nabídku, která mu přijde, to nejhorší, co si mohl vybrat z řady firem poskytující nebo přeprodávající monitoring. A jsou taky dobré firmy. Vybere si s časovým závazkem, bez mobilní aplikace a platí další "nesmyslné" služby, které jsou jinde bezplatným standardem, hlavně, že má slevu, kterou stejně zaplatí on sám. Ale je spokojen! Neptá se vůbec na nic!

Takto by si sám pan manažer z vlastních peněz asi domů nic nekoupil. Ať se bavíme třeba o nové lednici, pračce… Určitě si dobře vybere podle parametrů, ceny, servisu, záruky, termínu a osobnímu dodání, nainstalování… nebo taky si zboží objedná bez porovnání, získá akční cenu, ale zboží si musí vynést sám s kamarádem, co mu to doporučil třeba do třetího patra, sám nainstalovat nebo nějaký místní fachman bez oprávnění, v případě komplikací se nikam nedovolá, a to ještě před dodáním zaplatí zálohu a čeká několik dní na dodání…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama