***JAK POSTUPUJE KONKURENCE***

23. listopadu 2017 v 10:28

Někdy je docela zajímavé poslouchat názory obchodníků z "konkurenčních" firem, jak nás pomlouvají, jen aby dosáhli svého cíle i za cenu neférového jednání. My jsme se nikdy nesnížili na úroveň pomluv. Za nás hovoří čísla a ne zoufalství. Dnes mě kontaktoval jeden z mých stávajících klientů z Děčína s informací, že byl navštíven dvěma obchodníky z jedné nejmenované firmy (mj. jen provizní přepadávači cizího systému), kteří se ani nestyděli vydávat za poskytovatele a provozovatele online systému.

Na klientovo tvrzení, že již léta využívá náš online systém a je spokojen, tvrdili, že vůbec takovou firmu (jsme 6 a více let na trhu) neznají a potom, že zase máme zastaralé stránky, které nejsou aktualizovány atd. Možná se jednalo jen o aktivitu nováčka, který byl s "mazákem" v terénu s neznalostí prostředí trhu a ani konkurence.

Klientovi sice nabídli "levnější" Roaming o 15 Kč měsíčně, ale na vstupu by musel zaplatit "znovu" pořizovací náklady, kdy se rozdíl počítá již na tisícovky za vozidlovou GPS jednotku (od 3 500 Kč, MY ZA 1 900 Kč), montáž (od 1 000 Kč + km, MY ZA 800 Kč bez km a u klienta) a proč vlastně, co by klient získal, vlastně nic jen by obchodníci z "konkurenční" přeprodávací firmy zabodovali za cenu diskreditace a pomluv. To přece není férové jednání pánové! Tak pro příště!

A jak by to dopadlo dál… cizí obchodníci by si splnili svůj prodejní plán, a to by bylo vše. Už by je nikdo a nikdy neviděl. Klient by musel už jen platit za něco, za co u nás platit vůbec nemusí (školení, servis atd.). A když nastane problém bude se řešit zprostředkovaně přes řadu lidí. Není monitoring, jako monitoring. Opravdu si dávejte pozor, co kupujete a od koho, a ptejte se!

Každý klient má právo změny, ale přesvědčovat o nepravdách, jako prodejní argument… prodává se systém a lidi za systémem, služby, uživatelské rozhraní, přidaná hodnota, pro klientský přístup, servis, obchodní podmínky (u nás bez závazku) a řada dalších parametrů. Ale nepravda o nás?!!!! Příště zveřejníme informaci o firmě, která takto postupuje a která je jen obyčejným provizním přeprodávačem!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama