BEZPLATNÝ TEST ONLINE MONITORINGU VOZIDEL

16. listopadu 2017 v 19:37
Váháte, koho si zvolit za poskytovatele a provozovatele služeb online monitoringu vozidel? Komfortním řešením a nápovědou může být pro vás bezplatný TEST online systému monitoringu firemních vozidel a strojů, který stále frčí a je v kurzu. Na začátku jsme naslouchali vašim potřebám a výsledkem je, že více, jak čtyři roky vám snad, jako jediná firma v oblasti online monitorování vozidel poskytujeme možnost bezplatného testu s cílem vyzkoušet si tedy v praxi, a to přímo ve svém vozidle kompletně online (GPS) monitoringu, jeho využití a přínosy, uživatelské rozhraní, mapové podklady, knihu a přehled jízd, a možná se pokusit vám i vyvrátit některé fámy o monitoringu vozidel tím, že využijete příležitosti a bezplatný TEST si sami vyzkoušíte "na vlastní kůži". A proč taky ne!

Online systém k dnešnímu dni už bezplatně testovaly firmy z různých oborů (zemědělství, stavebnictví, obchod...) a z různých měst napříč celou republikou, byly to firmy nejenom malé (živnostníci), ale i velké známé mezinárodní společnosti a státní instituce nevyjímaje. Tyto firmy správně pochopily význam a přínosy z bezplatného testu online monitoringu vozidel a na základě vyhodnocení se rozhodly, co dále. Měly příležitost, kterou efektivně využily a tímto si zbouraly i veškeré své dosavadní předsudky a rozhodly se, a měly na základě čeho se rozhodovat. Měly příležitost před zavedením monitoringu si vše a bezplatně vyzkoušet, a ověřit si na vlastním vozidle přínosy, snížení nákladů z provozu vozidel a řadu dalších... budete to i vy, kdo využije této jedinečné příležitosti a zdarma?

Z počátku nebyl o tento bezplatný TEST příliš velký zájem, ale s odstupem času poptávky nabíraly na otáčkách a zájem předčil naše další očekávání, prostě mi to taky půjčte a já si to jednoduše vyzkouším. Přece mě bezplatný TEST k ničemu nezavazuje. Naopak, je to jedinečná příležitost, kterou vám jen tak nikdo nenabídne, jak si v praxi ověřit přínosy a možnosti, a online systém, jako takový v záplavě poskytovatelů a prodejců, a nenaletět hned první nabídce nebo doporučení od kamarádů, kteří nemají k monitoringu žádnou specializaci.

Doporučujeme | testujte o 106... a potom přemýšlejte, co vám samotný test online monitoringu přinesl, kde vám ukázal případné nedostatky a výhody, co jste věděli, máte nyní podloženo, a ne naopak nejdříve přemýšlet "nad tím, zdali si mám něco půjčit do testu?" a pak teprve testovat!

Naši noví klienti si na základě uskutečněného bezplatného testu našli přínosy a rozhodli se pro zavedení systému online monitoringu do flotily firemních vozidel a vstupně-investiční náklady (standardně *2 950 Kč, bez DPH), které stály na začátku, mají už dnes zpět v kapse, v podobě ušetřených nákladů z provozu vozidel a to za krátkou dobu provozu... zvýšila se výkonnost celé firmy i jednotlivců, snížily se náklady, odpadla administrativa, mají automatickou "knihu jízd", přehled o nákladech a řadu dalších výstupů... A, co vy? Čas jsou peníze!

*tato částka obsahuje vozidlovou GPS jednotku s montáží přímo u vozidla (se všemi náklady), kdekoliv na území ČR a veškeré aktivačně-připojovací poplatky.

Testujte prostřednictvím webového rozhraní a mobilní aplikace pro Android a iOS (ke stažení zdarma).

Jak to vlastně probíhá? | Jednoduše nás kontaktujte monitoring-vozidel@seznam.cz a my vám testující GPS jednotku osobně předáme a jste okamžitě online… testující GPS jednotku jednoduše připojíte do cigaretového zapalovače nebo OBD konektoru, to je vše! Přidělíme vám přístupové heslo a vy můžete prostřednictvím webové a mobilní aplikace plně testovat celý systém a jeho funkčnosti, včetně zabezpečovacích modulů. Standardní doba testu je až 14 dní.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama