Listopad 2017

***JAK POSTUPUJE KONKURENCE***

23. listopadu 2017 v 10:28

Někdy je docela zajímavé poslouchat názory obchodníků z "konkurenčních" firem, jak nás pomlouvají, jen aby dosáhli svého cíle i za cenu neférového jednání. My jsme se nikdy nesnížili na úroveň pomluv. Za nás hovoří čísla a ne zoufalství. Dnes mě kontaktoval jeden z mých stávajících klientů z Děčína s informací, že byl navštíven dvěma obchodníky z jedné nejmenované firmy (mj. jen provizní přepadávači cizího systému), kteří se ani nestyděli vydávat za poskytovatele a provozovatele online systému.

Na klientovo tvrzení, že již léta využívá náš online systém a je spokojen, tvrdili, že vůbec takovou firmu (jsme 6 a více let na trhu) neznají a potom, že zase máme zastaralé stránky, které nejsou aktualizovány atd. Možná se jednalo jen o aktivitu nováčka, který byl s "mazákem" v terénu s neznalostí prostředí trhu a ani konkurence.

Klientovi sice nabídli "levnější" Roaming o 15 Kč měsíčně, ale na vstupu by musel zaplatit "znovu" pořizovací náklady, kdy se rozdíl počítá již na tisícovky za vozidlovou GPS jednotku (od 3 500 Kč, MY ZA 1 900 Kč), montáž (od 1 000 Kč + km, MY ZA 800 Kč bez km a u klienta) a proč vlastně, co by klient získal, vlastně nic jen by obchodníci z "konkurenční" přeprodávací firmy zabodovali za cenu diskreditace a pomluv. To přece není férové jednání pánové! Tak pro příště!

A jak by to dopadlo dál… cizí obchodníci by si splnili svůj prodejní plán, a to by bylo vše. Už by je nikdo a nikdy neviděl. Klient by musel už jen platit za něco, za co u nás platit vůbec nemusí (školení, servis atd.). A když nastane problém bude se řešit zprostředkovaně přes řadu lidí. Není monitoring, jako monitoring. Opravdu si dávejte pozor, co kupujete a od koho, a ptejte se!

Každý klient má právo změny, ale přesvědčovat o nepravdách, jako prodejní argument… prodává se systém a lidi za systémem, služby, uživatelské rozhraní, přidaná hodnota, pro klientský přístup, servis, obchodní podmínky (u nás bez závazku) a řada dalších parametrů. Ale nepravda o nás?!!!! Příště zveřejníme informaci o firmě, která takto postupuje a která je jen obyčejným provizním přeprodávačem!!!

POPLATKY, ZA KTERÉ (…)

20. listopadu 2017 v 9:46
Poplatky, za které v monitoringu vozidel "nesmyslně" a zbytečně platíte! A proč? Protože tak! Praxe nám ukazuje, že se jednoduše neptáte a neporovnáváte porovnatelné. Na trhu je spousta firem s monitoringem, které mají tuto činnost, jako hlavní obchodní aktivitu.

Dostanete e-mailovou nabídku na monitoring vozidel, nebo vám kamarád doporučí něco, co vůbec nezná a nikdy s online systémem nepracoval anebo souběžně využijete nabídku i jiných zbytečných produktů k monitoringu, které ani nepotřebujete a jsou od firem, které mají monitoring vozidel, jako druhořadou business aktivitu.

Časově se zavážete na dva roky a místo požadovaného monitoringu vlastně dostanete něco jiného, nepotřebného. K čemu budou pro vaše zaměstnance v rámci benefitu např. 4 GB dat pro internet navíc, které nikdo ve skutečnosti už nevyužije (sítě WiFi) a vy stejně služby zaplatíte (nebo ne?), nebo třeba tankovací karty, kdy musíte složit nemalou vratnou zálohu. Tomu se říká úspora? Kdybyste si kupovali něco domů, takto postupovat určitě nebudete. Toto jsou informace od vás, z terénu. To jsme si my nevymysleli.

Vybíráme pro vás z ceníků konkurenčních společností pár pecek za které platíte a jste spokojeni, a vůbec vám to nevadí… > jednorázový poplatek za aktivaci vozidla… > licenční poplatek za data… > cena za 1 km v případě montáže (od 9,90 Kč)… > jednorázové školení v místě sídla zákazníka (3 500 Kč)… > příplatek za servisní práce… > sazba za 1 km za dopravu technika (od 9,90 Kč)… > distribuce daňového dokladu poštou (80 Kč)… > antény GSM a GPS, kabeláž… a taky za toto, a za toto a taky toto… U NÁS TYTO NESMYSLNÉ POPLATKY ROZHODNĚ NEPLATÍTE! Přesvědčte se a piště <monitoring-vozidel@seznam.cz>


BEZPLATNÝ TEST ONLINE MONITORINGU VOZIDEL

16. listopadu 2017 v 19:37
Váháte, koho si zvolit za poskytovatele a provozovatele služeb online monitoringu vozidel? Komfortním řešením a nápovědou může být pro vás bezplatný TEST online systému monitoringu firemních vozidel a strojů, který stále frčí a je v kurzu. Na začátku jsme naslouchali vašim potřebám a výsledkem je, že více, jak čtyři roky vám snad, jako jediná firma v oblasti online monitorování vozidel poskytujeme možnost bezplatného testu s cílem vyzkoušet si tedy v praxi, a to přímo ve svém vozidle kompletně online (GPS) monitoringu, jeho využití a přínosy, uživatelské rozhraní, mapové podklady, knihu a přehled jízd, a možná se pokusit vám i vyvrátit některé fámy o monitoringu vozidel tím, že využijete příležitosti a bezplatný TEST si sami vyzkoušíte "na vlastní kůži". A proč taky ne!

Online systém k dnešnímu dni už bezplatně testovaly firmy z různých oborů (zemědělství, stavebnictví, obchod...) a z různých měst napříč celou republikou, byly to firmy nejenom malé (živnostníci), ale i velké známé mezinárodní společnosti a státní instituce nevyjímaje. Tyto firmy správně pochopily význam a přínosy z bezplatného testu online monitoringu vozidel a na základě vyhodnocení se rozhodly, co dále. Měly příležitost, kterou efektivně využily a tímto si zbouraly i veškeré své dosavadní předsudky a rozhodly se, a měly na základě čeho se rozhodovat. Měly příležitost před zavedením monitoringu si vše a bezplatně vyzkoušet, a ověřit si na vlastním vozidle přínosy, snížení nákladů z provozu vozidel a řadu dalších... budete to i vy, kdo využije této jedinečné příležitosti a zdarma?

Z počátku nebyl o tento bezplatný TEST příliš velký zájem, ale s odstupem času poptávky nabíraly na otáčkách a zájem předčil naše další očekávání, prostě mi to taky půjčte a já si to jednoduše vyzkouším. Přece mě bezplatný TEST k ničemu nezavazuje. Naopak, je to jedinečná příležitost, kterou vám jen tak nikdo nenabídne, jak si v praxi ověřit přínosy a možnosti, a online systém, jako takový v záplavě poskytovatelů a prodejců, a nenaletět hned první nabídce nebo doporučení od kamarádů, kteří nemají k monitoringu žádnou specializaci.

Doporučujeme | testujte o 106... a potom přemýšlejte, co vám samotný test online monitoringu přinesl, kde vám ukázal případné nedostatky a výhody, co jste věděli, máte nyní podloženo, a ne naopak nejdříve přemýšlet "nad tím, zdali si mám něco půjčit do testu?" a pak teprve testovat!

Naši noví klienti si na základě uskutečněného bezplatného testu našli přínosy a rozhodli se pro zavedení systému online monitoringu do flotily firemních vozidel a vstupně-investiční náklady (standardně *2 950 Kč, bez DPH), které stály na začátku, mají už dnes zpět v kapse, v podobě ušetřených nákladů z provozu vozidel a to za krátkou dobu provozu... zvýšila se výkonnost celé firmy i jednotlivců, snížily se náklady, odpadla administrativa, mají automatickou "knihu jízd", přehled o nákladech a řadu dalších výstupů... A, co vy? Čas jsou peníze!

*tato částka obsahuje vozidlovou GPS jednotku s montáží přímo u vozidla (se všemi náklady), kdekoliv na území ČR a veškeré aktivačně-připojovací poplatky.

Testujte prostřednictvím webového rozhraní a mobilní aplikace pro Android a iOS (ke stažení zdarma).

Jak to vlastně probíhá? | Jednoduše nás kontaktujte monitoring-vozidel@seznam.cz a my vám testující GPS jednotku osobně předáme a jste okamžitě online… testující GPS jednotku jednoduše připojíte do cigaretového zapalovače nebo OBD konektoru, to je vše! Přidělíme vám přístupové heslo a vy můžete prostřednictvím webové a mobilní aplikace plně testovat celý systém a jeho funkčnosti, včetně zabezpečovacích modulů. Standardní doba testu je až 14 dní.


Neúcta některých firem. Prosím, takto NE!

16. listopadu 2017 v 18:13
Nechápeme přístup některých firem, resp. zástupce - manažery firem, kteří poptávají služby v oblasti online monitoringu vozidel, pozvou nás vřele do sídla své firmy třeba do 200 km vzdálené adresy, my vážíme dlouhou cestu, prezentujeme celý online systém v praxi, ukážeme na přínosy a po seznámení se s potřebami klienta následně odešleme cenový návrh v domnění, že pokud klient něco poptává ták má asi zájem o službu. Navíc ještě podpoříme projevený zájem možností bezplatného testu přenosnou GPS jednotkou přímo ve vozidle klienta. A světe div se, neděje se vůbec nic! Testovací GPS jednotka leží kdesi na stole v kanceláři a na cenový návrh nikdo nereaguje. A když už po nějakém čase, dostane se nám odpověď: Máme jiné priority apod. To jsme Vám k smíchu? Kdo z konkurence k Vám přijede? Kdo Vám nabídne bezplatný test? Kdo Vás bezplatně proškolí se systémem? A to jsme teprve na začátku!

No, a jak to dopadne po pár měsících? Praxe! Klient si nakonec s odstupem času vybere první e-mailovou nabídku, která mu přijde, to nejhorší, co si mohl vybrat z řady firem poskytující nebo přeprodávající monitoring. A jsou taky dobré firmy. Vybere si s časovým závazkem, bez mobilní aplikace a platí další "nesmyslné" služby, které jsou jinde bezplatným standardem, hlavně, že má slevu, kterou stejně zaplatí on sám. Ale je spokojen! Neptá se vůbec na nic!

Takto by si sám pan manažer z vlastních peněz asi domů nic nekoupil. Ať se bavíme třeba o nové lednici, pračce… Určitě si dobře vybere podle parametrů, ceny, servisu, záruky, termínu a osobnímu dodání, nainstalování… nebo taky si zboží objedná bez porovnání, získá akční cenu, ale zboží si musí vynést sám s kamarádem, co mu to doporučil třeba do třetího patra, sám nainstalovat nebo nějaký místní fachman bez oprávnění, v případě komplikací se nikam nedovolá, a to ještě před dodáním zaplatí zálohu a čeká několik dní na dodání…

SPOTŘEBA PHM

16. listopadu 2017 v 17:48
Neodkládejte své rozumné rozhodnutí na jindy s tím, že monitoring vozidel nepotřebujete a že důvěřujete (…) Omyl, praxe ukazuje, že zavedením online monitoringu vozidel klesnou náklady z provozu vozidel o až 20 % a některé firmy vykazují i až 40 % pokles provozních nákladů. Nejde jen o náklady na PHM, ale i servisní náklady (opotřebení vozidla).

CO, NEZAJÍMÁ VÁS TO?!!!!

Třeba, Vám napoví přiložený "a reálný" screenshot [Měsíční vyúčtování PHM], který ukazuje: Celkově najeté km v měsíci > reálnou spotřebu (ve vztahu najeto km a tankováno l.) > normo spotřeba z TP > normo spotřeba bilance v Kč > Tento sloupek, Vám ukazuje rozdíl mezi reálnou a normo spotřebou, a v tomto případě u 10 vozidel byla měsíční "nadspotřeba" 12.362 Kč. To už stojí za úvahu.

OPRAVDU SI MYSLÍTE, ŽE MONITORING VOZIDEL JE JEN O ŠMÍROVÁNÍ? Za tyto měsíčně "ušetřené" peníze můžete u nás pořídit nově 4x online monitoring a ještě Vám zůstane nebo máte měsíčně třeba splátku na nové vozidlo přes operák. Napište nám <monitoring-vozidel@seznam.cz> a my Vám pomůžeme.